Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Poradenství & plánování zařízení

Odborníci ze Schneider Bohemia vám navrhnou nejvhodnější řešení ve všech otázkách z oblasti stlačeného vzduchu. Nezávisle na tom, zda plánujete nové zařízení nebo chcete optimalizovat vaše stávající zařízení, řešení bude vždy přizpůsobeno vašim individuálním potřebám. Schneider Bohemia je ideální partner pro plánování hospodárného zařízení na výrobu stlačeného vzduchu.


Výpočet a potenciál optimalizace

Na základě výsledků analýzy stávajícího stavu a potřeb vám naši specialisté spočítají realizovatelný potenciál optimalizace a z toho vyplývající úspory.

Výrobky Schneider airsystems jsou dokonale sladěny, takže můžete optimálně využít své úspory - výhody s vyšší účinností!


Plánování zařízení a projektování

Dosáhněte maximální hospodárnosti vašeho zařízení:

Při zohlednění vaší spotřeby stlačeného vzduchu, vašeho stávajícího zařízení a místa ustavení, vám naplánujeme vaše zařízení na výrobu stlačeného vzduchu včetně úpravy kondenzátu a stlačeného vzduchu, rozvodu stlačeného vzduchu, jakož i dalšího potřebného příslušenství, jako je zásobování elektrickou energií nebo klimatizace.


Plánování rozvodu stlačeného vzduchu

K efektivnímu zařízení na výrobu stlačeného vzduchu patří také ideálně naplánovaný rozvod stlačeného vzduchu. Na základě vaší individuální analýzy potřeb vám navrhneme perfektní rozvod stlačeného vzduchu s vhodnými místy odběru. Díky správně nadimenzovanému rozvodu stlačeného vzduchu minimalizujeme vaše tlakové ztráty v rozvodu. Díky tomu budete udržovat výkon vašeho kompresoru na nejnižší hranici - efektivita stoupá!Navržení vašeho zařízení na stlačený vzduch - zavolejte odborníkům!

Rádi vás podpoříme při navržení vašeho zařízení na stlačený vzduch a společně s vámi stanovíme potřebné množství vzduchu, vhodnou kvalitu stlačeného vzduchu pro vaše použití, jakož i požadovaný tlak při zohlednění dlouhodobého vývoje podniku. Na závěr vám doporučíme vhodný kompresor, který vyhoví vašim požadavkům.

Jsme tu pro Vás:

SCHNEIDER BOHEMIA spol. s r.o. 
Sulkov 555 
330 21 Líně 

Tel.: +420 377 201 058 
E-mail: info-cz.schneider@schneiderairsystems.com

Servis
Telefon: 377 201 049 
E-mail: jan.rybnicek@schneiderairsystems.com

Servis sušiček 
Telefon: 377 201 040

Mobil: 720 958 688
E-mail: josef.matousek@schneiderairsystems.com

 

Servis – Pohotovost od 16 hod.
Telefon: 720 958 688 
E-mail: jan.rybnicek@schneiderairsystems.com


downloads  

Katalog a prospekty
  
Stáhněte si veškeré informace o našich výrobcích snadno a rychle.

 
 
facebook fanpage 

Schneider Bohemia na Facebooku
   
Navštivte Schneider Bohemia na Facebooku - vedle produktových novinek zde najdete i informace k aktuálním soutěžím a mnohem víc!
     

you Tube 
Schneider Bohemia na YouTube

   
Navštivte náš kanál Youtube a podívejte se na výborné filmy...