Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Analýza stávajícího stavu a potřeb

Kontrola stávajícího zařízení a výpočet spotřeby stlačeného vzduchu představují základ pro optimálně navržené zařízení na výrobu stlačeného vzduchu. K tomu vám nabízíme celou řadu bezplatných služeb. Zjistíme vaši spotřebu stlačeného vzduchu, změříme netěsnosti a tlakový rosný bod nebo objemový proud. Ke spektru našich služeb patří i rozsáhlé prověření stávajících zařízení a bezpečnosti. Na vyžádání za úplatu provádíme i lokalizaci netěsností a měření energetické hospodárnosti.


Určení skutečné spotřeby stlačeného vzduchu

Společně s vámi stanovíme vaše požadavky na stlačený vzduch a zohledníme při tom potřebné množství vzduchu, odpovídající kvalitu vzduchu, spotřebu vzduchu a počet umístění odběrných míst.


Měření a lokalizace netěsností

Netěsnosti v rozvodech stlačeného vzduchu mohou představovat vysoké nákladové faktory.

V menších průmyslových a řemeslných rozvodech představují průměrné netěsnosti 5 %, v případě větších rozvodů existují úniky i okolo 10-15 %.

Změřením netěsností vám vypočítáme velikost vaší vzduchové ztráty. Pokud se ukáže potřeba tento problém vyřešit, tyto netěstnosti lokalizujeme a na přání i odstraníme.


Zvyšte energetickou efektivitu svého zařízení!

Naši speciálně vyškolení odborníci celý systém stlačeného vzduchu rádi prověří, aby zjistili, zda se v něm nachází potenciál úspor. Navíc budou v průběhu jednoho týdne provádět měření vytížení vašeho kompresoru, tlakové ztráty, spotřeby vzduchu, měření tlakového rosného bodu, jakož i cyklů zátěže a volnoběhu.

Díky analýze těchto údajů mohou naši odborníci vypočítat aktuální energetickou spotřebu vašeho zařízení, určit netěsnosti a opotřebení, optimalizovat provoz vašeho kompresoru a minimalizovat tak vaše náklady na energii. Kromě toho se mohou cílenou optimalizací vašeho zařízení prodloužit intervaly údržby, zvýšit jistota před výpadky, zlepšit pracovní výsledky a minimalizovat opotřebení vašeho nářadí.
Jsme tu pro Vás:

SCHNEIDER BOHEMIA spol. s r.o. 
Sulkov 555 
330 21 Líně 

Tel.: +420 377 201 058 
E-mail: info-cz.schneider@schneiderairsystems.com

Servis

Telefon: 377 201 049 
E-mail: jan.rybnicek@schneiderairsystems.com

Servis sušiček 

Telefon: 377 201 040

Mobil: 720 958 688
E-mail: josef.matousek@schneiderairsystems.com

 

Servis – Pohotovost od 16 hod.

Telefon: 720 958 688 
E-mail: jan.rybnicek@schneiderairsystems.com


downloads  

Katalog a prospekty
  
Stáhněte si veškeré informace o našich výrobcích snadno a rychle.

 
 
facebook fanpage 

Schneider Bohemia na Facebooku
   
Navštivte Schneider Bohemia na Facebooku - vedle produktových novinek zde najdete i informace k aktuálním soutěžím a mnohem víc!
     

you Tube 
Schneider Bohemia na YouTube

   
Navštivte náš kanál Youtube a podívejte se na výborné filmy...