Skip Ribbon Commands
Skip to main content

  

 

1. Vedení společnosti

 

 

 

2. Obchodní zástupci

 

Ing. Michal Vasočák M.Sc.

Funkce: Jednatel společnosti

Telefon: 377 201 045

Email:

Michal.Vasocak@schneiderairsystems.com

 

Tomáš Skryja

Funkce: Investice - Čechy

Mobil: 606 659 545

Email:

Tomas.Skryja@schneiderairsystems.com

Ing. Jaroslav Beneš

Funkce: Obchodní ředitel

Mobil: 602 157 926

Email:

Jaroslav.Benes@schneiderairsystems.com

 

Vít Kovářík

Funkce: Regionální zástupce - SV Čechy

Mobil: 606 600 982

Email:

Vit.Kovarik@schneiderairsystems.com

Mgr. Vanda Hubínková

Funkce: Finanční ředitelka

Telefon: 377 201 046

Mobil: 602 108 745

Email: Vanda.Hubinkova@schneiderairsystems.com

 

Zdeněk Bíza

Funkce: Regionální zástupce

Mobil: 606 600 980

Email:

Zdenek.Biza@schneiderairsystems.com

 

3. Účtárna

Jan Rambousek

Funkce: Investice - Morava

Mobil: 606 600 159

Email:

Jan.Rambousek@schneiderairsystems.com

Olga Škardová

Funkce:Účetní

Telefon: 377 201 048

Email:

Olga.Skardova@schneiderairsystems.com

Jaroslav Dujsík

Funkce: Regionální zástupce - Morava

Mobil: 606 620 352

Email:

Jaroslav.Dujsik@schneiderairsystems.com

 

5. Servisní oddělení

 

4. Expedice a logistika

 

Jan Rybníček

Funkce: Vedoucí servisního oddělení

Mobil: 724 023 199

Email:

Jan.Rybnicek@schneiderairsystems.com

Viktor Fidler

Funkce: Vedoucí expedice a logistiky

Telefon: 377 201 050

Mobil: 723 368 585

Email:

Viktor.Fidler@schneiderairsystems.com

Josef Matoušek

Funkce: Servisní technik a seris sušiček

Telefon: 377 201 040

Email:

Josef.Matousek@schneiderairsystems.com

Vladislava Volfova

Funkce: Objednávky - fakturace

Telefon: 377 201 054

Email: Vladislava.Volfova@schneiderairsystems.com

Daniel Veselík

Funkce: Servisní a revizní technik

Mobil: 606 659 817

Email:

Daniel.Veselik@schneiderairsystems.com

Tereza Wanková

Funkce: Objednávky - fakturace

Telefon: 377 201 058

Email: Tereza.Wankova@schneiderairsystems.com

Petr Chlopčík

Funkce: Servisní technik

Telefon: 377 201 059

Email:

Petr.Chlopcik@schneiderairsystems.com

 

6. Sklad

 

Václav Kotva

Funkce: Servisní technik

Telefon: 606 600 983

Email: Vaclav.Kotva@schneiderairsystems.com

Marek Kastner

Funkce: Skladník

Email: Marek.Kastner@schneiderairsystems.com

 

 

 

 

downloads  

Katalog a prospekty
  
Stáhněte si veškeré informace o našich výrobcích snadno a rychle.

 
 
facebook fanpage 

Schneider Bohemia na Facebooku
   
Navštivte Schneider Bohemia na Facebooku - vedle produktových novinek zde najdete i informace k aktuálním soutěžím a mnohem víc!
     

you Tube 
Schneider Bohemia na YouTube

   
Navštivte náš kanál Youtube a podívejte se na výborné filmy...