Skip Ribbon Commands
Skip to main content
​​​​​1. Vedení společnosti


Ing. Michal Vasočák M.Sc.
Funkce: Jednatel společnosti
Telefon: 377 201 045
Email:
Michal.Vasocak@schneiderairsystems.com

Ing. Jaroslav Beneš
Funkce: Obchodní a Marketingový ředitel
Mobil: 602 157 926
Email: 
Jaroslav.Benes@schneiderairsystems.com

Mgr. Vanda Hubínková
Funkce: Finanční ředitelka
Telefon: 377 201 046
Mobil: 602 108 745
        
Daniel Křížek
Funkce: Vedoucí zákaznického centra a servisního oddělení
Telefon: 377 201 049 ​
​​Mobil: 602 504 827

 
2. Obchodní zástupci

 
Tomáš Skryja
Funkce: Investice - Čechy
Mobil: 606 659 545
Email: Tomas.Skryja@schneiderairsystems.com
 
Vít Kovářík
Funkce: Regionální zástupce - SV Čechy
Mobil: 606 600 982 
Email:
Vit.Kovarik@schneiderairsystems.com
 
Zdeněk Pašek
Funkce: Regionální zástupce - JZ Čechy
Mobil: 606 600 980
Email:
Zdenek.Pasek@schneiderairsystems.com

 

Jan Rambousek 
Funkce: Investice - Morava
Mobil: 606 600 159
Email: Jan.Rambousek@schneiderairsystems.com

Jaroslav Dujsík
Funkce: Regionální zástupce - Morava
Mobil: 606 620 352
Email: Jaroslav.Dujsik@schneiderairsystems.com

 

 

 
3. Účtárna
 

Olga Škardová
Funkce:Účetní 
Telefon: 377 201 048 
Email:
Olga.Skardova@schneiderairsystems.com
 
 
​4. Zákaznické call centrum

 
​​Vladislava Volfova
Funkce: Objednávky - fakturace 
Telefon: 377 201 054
 
 
 
5. Zákaznické centrum - servis


Viktor Fidler
Funkce: Asistent vedoucího zákaznického centra
Telefon: 377 201 050
 
Josef Matoušek
Funkce: Servisní technik a seris sušiček
Telefon: 377 201 040
Email: Josef.Matousek@schneiderairsystems.com

Daniel Veselík
Funkce: Servisní a revizní technik
Mobil: 606 659 817 
Email:
Daniel.Veselik@schneiderairsystems.com
 
Petr Chlopčík
Funkce: Servisní technik 
Telefon: 377 201 059​
 
Jan Rybníček
Funkce: Servisní technik
Telefon: 724 023 199 
Email:
Jan.Rybnicek@schneiderairsystems.com

Václav Kotva
Funkce: Servisní technik
Telefon: 606 600 983
Email:
Vaclav.Kotva@schneiderairsystems.com

6. Sklad


Marek Kastner
Funkce: Skladník 
Email: 
Marek.Kastner@schneiderairsystems.com

 
downloads  

Katalog a prospekty
  
Stáhněte si veškeré informace o našich výrobcích snadno a rychle.

 
 
facebook fanpage 

Schneider Bohemia na Facebooku
   
Navštivte Schneider Bohemia na Facebooku - vedle produktových novinek zde najdete i informace k aktuálním soutěžím a mnohem víc!
     

you Tube 
Schneider Bohemia na YouTube

   
Navštivte náš kanál Youtube a podívejte se na výborné filmy...