Skip Ribbon Commands
Skip to main content
​​​​​1. Vedení společnosti


Ing. Michal Vasočák M.Sc.
Funkce: Jednatel společnosti
Telefon: 377 201 045
Email: vasocak@schneider-nr.sk


Ing. Jaroslav Beneš
Funkce: Obchodní a Marketingový ředitel         
Mobil: 602 157 926           
Email: Jaroslav.Benes@tts-schneider.com


Mgr. Vanda Hubínková
Funkce: Finanční ředitelka
Telefon: 377 201 045
Mobil: 602 108 745


Daniel Křížek
Funkce: Vedoucí zákaznického centra a servisního oddělení
Telefon: 377 201 049 ​
​​Mobil: 602 504 827 

2. Obchodní zástupci


Tomáš Skryja
Funkce: Investice - Čechy           
Mobil: 606 659 545       
Email: Tomas.Skryja@tts-schneider.com
 
 
Vít Kovářík
Funkce: Regionální zástupce - SV Čechy          
Mobil: 606 600 982 
Email: Vit.Kovarik@tts-schneider.com


Zdeněk Pašek
Funkce: Regionální zástupce - JZ Čechy          
Mobil: 606 600 980
Email: Zdenek.Pasek@tts-schneider.com


Jan Rambousek 
Funkce: Investice - Morava          
Mobil: 606 600 159
Email: Jan.Rambousek@tts-schneider.com


Jaroslav Dujsík
Funkce: Regionální zástupce - Morava
Mobil: 606 620 352
Email: Jaroslav.Dujsik@tts-schneider.com

 


3. Účtárna


Olga Škardová
Funkce: Účetní 
Telefon: 377 201 048 
Email: Olga.Skardova@tts-schneider.com

 
​4. Zákaznické call centrum
​​Vlaďka Volfová
Funkce: Objednávky - fakturace 
Telefon: 377 201 054
​​
 
​​Magdaléna Bohuslavová 
Funkce: Fakturantka 
Telefon: 377 201 058
Mobil: 723 368 585 
Email: 

 


5. Zákaznické centrum - servis

Viktor Fidler
Funkce: Asistent vedoucího zákaznického centra
Telefon: 377 201 050
 
 
Josef Matoušek
Funkce: Servisní technik a seris sušiček
Telefon: 377 201 040
Email: Josef.Matousek@tts-schneider.com


Daniel Veselík
Funkce: Servisní a revizní technik
Mobil: 606 659 817 
Email: Daniel.Veselik@tts-schneider.com


Petr Chlopčík
Funkce: Servisní technik 
Telefon: 377 201 059​


Pavel Klíma
Funkce: Servisní technik 
Telefon: 377 201 059​


Jan Rybníček
Funkce: Servisní technik
Telefon: 724 023 199 
Email: Jan.Rybnicek@tts-schneider.com


Václav Kotva
Funkce: Servisní technik
Telefon: 606 600 983
Email: Vaclav.Kotva@tts-schneider.com

6. Sklad


Marek Kastner
Funkce: Skladník 
Email: Marek.Kastner@tts-schneider.com

 


 
downloads  

Katalog a prospekty
  
Stáhněte si veškeré informace o našich výrobcích snadno a rychle.

 
 
facebook fanpage 

Schneider Bohemia na Facebooku
   
Navštivte Schneider Bohemia na Facebooku - vedle produktových novinek zde najdete i informace k aktuálním soutěžím a mnohem víc!
     

you Tube 
Schneider Bohemia na YouTube

   
Navštivte náš kanál Youtube a podívejte se na výborné filmy...