Skip Ribbon Commands
Skip to main content

​Historie firmy Schneider Bohemia spol. s.r.o.  

Společnost Schneider Bohemia spol. s.r.o. nabízí kompletní řešení problematiky stlačeného vzduchu od výroby stlačeného vzduchu (kompresory), přes rozvody stlačeného vzduchu až po pneumatické nářadí. Samozřejmou součástí je také kompletní sortiment zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, jeho filtraci, ekologickou likvidaci kondenzátu i veškerý související materiál jako jsou rychlospojky, regulátory tlaku, hadice apod. Společnost Schneider Bohemia, spol. s r. o. je jak obchodní, tak i montážní firmou, která s rozvojem používání stlačeného vzduchu jako moderní pohonné energie nachází uplatnění téměř ve všech oborech lidské činnosti. V prostorách české pobočky se také montují kondenzační sušičky pro koncern TTS.

 

Mateřská společnost Schneider Druckluft působí v řadě zemí a od roku 1992 také v ČR. Je jednou z nejvýznamnějších firem na německém trhu v oboru tlakové vzduchotechniky. Má obchodní síť prodejních partnerů po celé Západní Evropě a další společné podniky vedle České republiky ještě na Slovensku, v Maďarsku, Rusku, Polsku a řadě dalších zemí.

 

Od června 2016 se stal Schneider Bohemia, spol. s r.o. součástí skupiny Atlas Copco. Atlas Copco je průmyslová společnost, která je jednou z největších a nejstarších společností na švédské burze. Byla založena v roce 1873. Má čtyři obchodní oblasti: kompresory, důlní stroje, průmyslové nářadí a stavební stroje. Kompresory jsou největší obchodní oblastí, a v podstatě, Atlas Copco je předním výrobcem kompresorů a operuje na 180 trzích světa.

 

Distribuce materiálu probíhá přes autorizované a smluvní partnery společnosti, kteří pokrývají prakticky celé území ČR. V současné době spolupracujeme s cca 130 smluvními partnery. Hlavní cílovou skupinou pro náš sortiment je oblast autoprůmyslu - autoservisy, pneuservisy, dále dřevozpracující průmysl, malé a střední průmyslové závody. Realizujeme také kompletní investiční zakázky pro velké průmyslové podniky.

 

Společnost Schneider Bohemia zaručuje kvalitu dodávaného materiálu a kvalitní služby, které jsou s provozem spojeny. Zvláštní důraz klademe na prodejní a poprodejní servis a snažíme se o maximální dosažitelnost pro zákazníka. Naší snahou je řešit problematiku stlačeného vzduchu od návrhu, přes kompletní dodávku včetně montáže a následného záručního a pozáručního servisu.

Společnost spolupracuje se sítí smluvních servisních středisek, která jsou schopna poskytnout veškeré servisní služby v tomto oboru. Tím je zajištěna maximální dosažitelnost pro všechny uživatele výrobků dodávaných firmou Schneider Bohemia.

 

Schneider Bohemia je certifikována podle norem ISO 9001 a ISO 14001. Tím je zajištěna vysoká kvalita služeb, ekologické hledisko při výrobě, skladování a dalších službách prováděných společností. ​

Schneider Bohemia, spol. s r.o.

V Zahrádkách 555
330 21 Líně
 
Telefon:  +420 377 911 314
facebook fanpage 

Schneider Bohemia na Facebooku
   
Navštivte Schneider Bohemia na Facebooku - vedle produktových novinek zde najdete i informace k aktuálním soutěžím a mnohem víc!